Muzikinis pažintinis koncertas „Ir aš noriu groti“

• Paskelbta: 2024-04-25
  • Kategorija: Edukacija

Balandžio 25 dieną lopšelyje-darželyje svečiavosi M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai, kurie 5-7 metų mūsų įstaigos vaikams padovanojo muzikinį pažintinį koncertą „Ir aš noriu groti“. Koncertas nudžiugino ne tik nuostabių garsų gausa, bet ir buvo labai informatyvus – mokiniai ir mokytojos papasakojo apie instrumentus, su kuriais jie atliko įvairiausius muzikinius kūrinius. Lopšelio-darželio ugdytiniai turėjo galimybę patys pagroti su išilgine fleita, fortepijonu, smuiku, fagotu, valtorna ir net tapti ritminės grupės nariais. Mažieji klausytojai buvo labai aktyvūs atsakinėjant į klausimus apie instrumentus, jų sudėtį ir skambėjimą. Vaikai neliko ir be dovanų.

Nuoširdžiai dėkojame M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokiniams ir mokytojoms padovanojusiems skambių garsų kupiną muzikinę edukaciją.