Edukacinė veikla Baltijos futbolo akademijoje

• Paskelbta: 2024-01-27
  • Kategorija: Edukacija

Šių metų lapkričio 30 dieną Vilniaus lopšelis-darželis „Pasaka“ bendradarbiaudama su „Baltijos Futbolo Akademija“ turėjo išskirtinę galimybę išnaudoti kūno kultūros pamoką kitaip – išnaudojant Vilniaus miesto sporto erdves.  3-7 metų vaikai ne tik susipažino su sporto maniežu, išskirtine jo išvaizda, apžiūrėjo infrastruktūrą, bet ir dalyvavo fizinio ugdymo užsiėmime, kurią vedė mūsų įstaigos fizinio mokytojas bei kiti profesionalūs treneriai.

Netradicinė sportinė veikla skatino vaikus judėti, žaisti judriuosius ir sportinius žaidimus, būti vaikų idėjų šalininkais, plėtoti ir tobulinti vaikų fizines galias. Buvo taikomi įvairūs ugdymo metodai, būdai ir formos, kurie skatino būti kūrybiškais ir inovatyviais.

Erdvės unikalumas užsiėmimo metu lavino skirtingus judesius, ugdėsi  skirtingas savybes, pasiekti išsikeltus tikslus, padėjo išlaikyti vaikų susidomėjimą ir neprarasti džiaugsmo sportuojant.

Džiaugiamės atsiradusia galimybe bendradarbiauti  bei organizuoti fizinio ugdymo užsiėmimą netradicinėje erdvėje.