Edukacinė veikla, vandens dienai paminėti „Vandens lašelio pasakojimas“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2024-04-12
  • Kategorija: Edukacija

Vaikai iš prigimties yra smalsautojai ir tyrinėtojai. Eksperimentai – smagi veikla kiekvienam, nes jos metu sužadinamas smalsumas, mąstymas, kūrybiškumas. Paprastas eksperimentas padedantis vaikams geriau pažinti juos supančią aplinką, o jo atlikimas visuomet teikiantis daug džiaugsmingų emocijų.

Siekiant, kad vaikai stebėtų juos supančią aplinką, bei joje vykstančius reiškinius ir pokyčius, lopšelyje darželyje „Pasaka“ kovo 19 dieną vaikai susidomėję aplinkoje  vykstančiais procesais, veiklos formomis, būdais, metodais bei priemonėmis stebėjo bei patys turėjo galimybę išbandyti eksperimentus su vandeniu bei kitais naudojimo būdais.  Tam pasitarnavo ir STEAM ugdymas – integralus, kompleksiškas tikrovės reiškinių pažinimas, pritaikymas ir problemų sprendimas. Edukacinės veiklos metu vaikai tobulėjo, įgijo naujų žinių, dalinosi atliktais tyrinėjimų, atradimų, patyrimų, įspūdžiais. Jie tapo visapusiškomis asmenybėmis, gebančiomis džiaugtis, mokantys improvizuoti, pasitikintys savo jėgomis, atviri, sugebantys veikti, priimti sprendimus.