Velykų rytmetys „Svečiuose velykų kiškienė“

• Paskelbta: 2024-04-02
  • Kategorija: Renginiai

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Nors šiandien tradicijos kiek kitokios, bet įvairių užsiėmimų, veiklos netrūksta. Ir ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Kasmet, atbudus pavasariui ir sugrįžus paukščiams, švenčiama gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Į lopšelį-darželį balandžio 2 dieną po šv. Velykų vaikai susirinko kupini džiaugsmingų įspūdžių, nešini spalvingais margučiais.  Vaikus ir visą bendruomenę į linksmą šventę pasikvietė „Velykų kiškienė“, kuri vaikus ir visus darbuotojus lankė savo grupėse. Kartu su vaikais ji linksmai leido laiką: žaidė velykinius žaidimus, šoko ratelius. Šią dieną netrūko gerų emocijų, gražių akimirkų. Skambėjo linksma muzika, klegėjo vaikų juokas, akyse spindėjo džiaugsmas. Atsisveikinant „Velykų kiškienei“ su vaikais buvo kviečiami pratęsti šventę ridenant margučius.