TRADICINIS BENDRUOMENĖS SPEKTAKLIS „PINOKIO NUOTYKIAI“

• Paskelbė : Administracija
  • Paskelbta: 2024-08-01
  • Kategorija: Aktualijos

Vaidyba – bendrųjų vaiko gebėjimų, jo psichinių ir fizinių galių, jausmų, intelekto, vaizduotės ir valios ugdymo būdas. Ikimokyklinio amžiaus vaikui vaidyba – jo žaidimų tęsinys. Vaidindamas vaikas gali žaisti, gyventi savo pasakų herojų gyvenimus, įsijausti į jų būdą, charakterį. Lopšelis-darželis „Pasaka“ didžiuojasi galįs tęsti daugiau nei dešimtmetį puoselėjamą tradiciją organizuoti bendruomenės spektaklį. Šių metų balandžio 13-17 dienomis įstaigos vaikams, tėvams, svečiams bei visai bendruomenei buvo rodomas spektaklis „Pinokio nuotykiai“, kurio metu pagrindinius vaidmenis atliko įstaigos pedagogai kartu su mažaisiais ugdytiniais. Smagu, kad turėjome galimybę pasidžiaugti puikiu spektakliu, taip sutelkdami ne tik darželio bendruomenę, vaikus, tėvelius, bet ir aplinkinius.

Pedagogės pasiekė savo tikslą: per inscenizuotą pasaką suteikė vaikams geras emocijas, bendravimo džiaugsmą, tautosakos pažinimą. Džiaugiamės galimybe teatrą organizuoti lopšelyje-darželyje ir  vaidinti vaikams ir su vaikais.