EDUKACINIS RENGINYS, SKIRTAS VAIKŲ DIENAI: "LINKSMOSIOS PAMOKĖLĖS SU PEPE IR KARLSONU"

• Paskelbė : Administracija
  • Paskelbta: 2024-08-01
  • Kategorija: Aktualijos

Gegužės 17 dieną-Vaikų gynimo dieną lopšelį-darželį „Pasaka“ aplankė nuotaikingi personažai – Pepė ir Karlsonas. Knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į darželį su lagaminu, kuriame buvo įvairių užduočių. Karlsonas ir Pepė kartu su darželio vaikais mokėsi bei atliko užduotis. Svečiai visus išmokė šokti bendrą šokį ir patirti judėjimo džiaugsmą. Vaikams teko pasitelkti ne tik aktyvumą, bet ir kūrybiškumą: reikėjo sukurti savo sportinį judesį. Aktoriai kalbėjo, žaidė, bendravo su vaikais. Žaismingas, šiltas ir kūrybingas  aktorių vaidinimas  neleido nuobodžiauti nei vaikams, nei suaugusiems, jie linksmino vaikus savo vaidinimu, vaikai dalyvavo spalvingoje šventėje.

Tai buvo nuotaikinga, triukšminga šventė pilna vaikų klegesio bei džiaugsmo.

Smagiais šokiais, dainomis ir užduotėlėmis džiugino vaikus bei kartu su jais pasitiko gražiausią metų laiką – vasarą!