Priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio aktyvumo projektas „Draugystė per sportą“

Fizinis aktyvumas yra vienas svarbiausių sveikos gyvensenos veiksnių, o vaikystėje susiformavę fizinio aktyvumo įpročiai išlieka visą gyvenimą. Siekiant, stiprinti projekte dalyvaujančių ikimokyklinio ugdymo įstaigų fizinio aktyvumo bei siekio kad taptų vienu iš strateginių prioritetų, ir bandant pakreipti ugdymo turinį norima linkme, balandžio 23 dieną lopšelis-darželis „Pasaka“ kartu su Markučiai lopšeliu-darželiu vykdė projektą „Draugystė per sportą“. Projekte numatytos vaikams patrauklios, jų žinias ir praktinius įgūdžius plėsiančios kryptingos fizinio aktyvumo plėtrą ir kokybę skatinančios veiklos, padėjusios pasiekti numatytą tikslą.

Organizuojant pagal projektą planuotas ir spontaniškai inicijuotas užduotis, padėjome įstaigos ugdytiniams bei svečiams suprasti, kaip aktyviai sportuojant saugoti ir stiprinti savo sveikatą. Viso projekto metu organizuotos įvairios veiklos: mankštos, sportinės pramogos, sudarė puikias sąlygas ikimokyklinėje įstaigoje kurti saugią ir sveiką, vaikų poreikius atitinkančią ugdymosi aplinką.